Вступ, так би мовити

Добрий день, Любий Друже!

От, нарешті, й дійшли в мене руки до створення власного блогу. Багато ідей, багато інформації різної, творів моїх і чужих, але що мені до вподоби. І все це я планую викладати тут. Сподіваюсь на Твою активну участь в роботі мого блогу — чекаю на Твої коментарі, побажання, критичні відгуки тощо.

Стосовно назви. Певно, Тебе зацікавило питання: «Що таке «Дадаїстичний потік свідомості, що означає цей термін?» Скажу просто — термін цей насправді вигадано мною особисто вже досить давно. Значення його можна зрозуміти завдяки його походженню. Перш за все, дадаїзм. Як ми пам’ятаємо (принаймні — мали б пам’ятати), дадаїзм — це літературна течія у Франції. Вікіпедія подає про неї таку інформацію: 

Дадаїзм — (фр. dadaïsme) — авангардистська літературномистецька течія, прихильники якої стверджують, що алогізм є основою творчості.

Спираючись на алогізм, безглуздий набір слів та звуків, дадаїсти створюють свій специфічний світ — світ словотворчих трюків, гри, містифікації.

Коротко, але влучно.

Друга частина назви — потік свідомості, відомий нам завдяки Джеймсу Джойсові та його «Уліссові». Цей термін Вікіпедія трактує таким чином:

Потік свідомості — один з провідних прийомів літератури модернізму. «Потік свідомості» в художній літературі є екстремальною формою внутрішнього монологу, яка (часто за допомогою прийому монтажу) імітує безпосередню передачу хаотичного процесу внутрішнього мовлення людини.

Відповідно до того й створено мною термін на ознчення власного творчого шляху — дадаїстичний потік свідомості.

Поки це, коротко, все. В добру путь!

Вступ, так би мовити: 2 комментария

  1. Успіху тобі))) З нетерпінням чекаю наповнення)))

  2. Дякую 🙂

    Тепер мій творчий шлях буде відображатись тільки тут, бо мене та розпорошеність трохи дістала — шмат там, шмат там, забуваються знаки, паролі і явки… 🙂

    Долучайся!!!

Комментарии запрещены.